ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

درب های اتوماتیک شیشه ای

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از بهترین اختراعات بشر میباشد . درب اتوماتیک شیشه ایدارای انواع مختلفی است که انواع درب اتوماتیک شیشه ای که به صورت لغزشی و یا حرکتی باز میشوند . هدف اصلیدرب اتوماتیک شیشه ایکنترل عبور و مرور و نیز اتوماتیک سازی ورود و خروج افراد به ساختمان می باشد . حال میخواهیم نحوه کار درب اتوماتیک شیشه ای را توضیح بدهیم . میدانیم کهدرب اتوماتیک شیشه ایدارای سنسور است و توسط سنسور ها افراد را شناسایی میکند و سنسور ها دارای انواع متلفی هستند که در ادامه بطور اختصار آن ها را توضیح میدهیم .
انواع سنسور درب اتوماتیک شیشه ای
سنسور چشمی و حرکتیدرب اتوماتیک شیشه ای
اکثردرب های اتوماتیک شیشه ایدارای دو نوع سنسور چشمی و یا سنسور تشخیص حرکت کار میکنند . این سنسور ها که در دو طرف درب اتوماتیک شیشه ای قرار میگیرند با شناسایی افراد مکانیزم باز و بسته کردن درب را انجام می دهند .

سنسور فشاردرب اتوماتیک شیشه ای
یکی دیگر از انواع سنسوردرب های اتوماتیکسنسور فشار است. این حسگر ها با اعمال فشار به آنها فعال می شوند. این نوع دربها با استفاده از یک منطقه بزرگ که در جلو و پشت و درب قرار می گیرد بعنوان یک مقیاس وزن عمل می کنند و اگر وزنی بیش از حد وزن مجاز روی سنسورها قرار گیرد درب باز می شود
سنسور مادون قرمز
نوع دیگر سنسورها سنسور مادون قرمز است.سنسور مادون قرمز با استفاده از فن آوری مادون قرمز برای باز کردن درب مورد استفاده قرار می گیرد این سنسورها قادر به تشخیص تغییر درجه حرارت نیز می باشند و وقتی دمایی نزدیک به دمای بدن یک انسان را حس می کنند درب را باز می کنند.

معمولا برای درب اتوماتیک شیشه ای یک نوع از سنسور های فوق هم نصب شود کافی است اما اگر تعداد بیشتری از سنسور های فوق نصب شود باعث میشود که حساسیت  بیشتر شود و بهتر عمل کند

متعلقات اپراتور درب اتوماتیک شیشه ایشامل موارد زیادی می باشد. چشمی بالای درب جز قطعاتی است که روی ریل اصلی قرار می گیرد.

سیستم عملکرداپراتور درب اتوماتیک شیشه ایبدینگونه است که زمانیکه شما روبروی درب می ایستید چشمی های مایکروویو بالا شما را رویت کرده و فرمان بازشدنلنگه های متحرکصادر می گردد. این چشمی ها دارای انواع مختلفی هستند که تفاوت آنها در تعداد سنسور های آن می باشد بطوریکه در مدل های حرفه ای آن ، چشمی بالای سر قادر است که کناره ها و حتی بین دو لنگه ثابت را هم ببیند.

حاضرین در سایت

ما 16 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شرکت زرین شیشه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

    کانال تلگرام

     t.me/zaringlass-co

شرکت زرین شیشه